VR-TN  VR-TN Virtuálna realita | Trenčín    

:: Aktuálne informácie

Všetky novinky nájdete na našej Facebook stránke. Na tomto mieste budú pridávané len dôležitejšie informácie a zmeny.


:: Únikové hry od ARVI VR

V polovici augusta 2020 sme uzavreli partnerstvo so spoločnosťou ARVI VR, čím sme sa stali prvou herňou na Slovensku, ktorá ponúka ich únikové hry pre virtuálnu realitu. Zaradili sme sa tak do ich franšízy, ktorá má svoje pobočky po celom svete. Viac informácií priamo v samostatnej sekcii našej stránky: ARVI VR.


:: Výmena herného zariadenia

Začiatkom roka 2020 sme vymenili herné zariadenie Oculus Rift za novší Index Valve. S tým súvisí aj zmena počtu hier pre daný box, nakoľko herný účet s Oculus hrami sa stal nedosupný.


:: Chcete niekoho obdarovať voľným vstupom do našej herne?

Využite možnosť zakúpiť darčekový poukaz. Stačí nám na náš email info@vr-tn.sk poslať žiadosť s udaním veľkosti kupónu. Ten môže byť minimálne na 30 minút, inak sa môže vytvoriť podľa želania skombinovaním 30 alebo 65 minutových intervalov. Takýto kupón je možné zaplatiť v hotovosti priamo v herni alebo bankovým prevodom.


:: Naposledy pridané hry, ktoré sa oplatí vyskúšať:

(pozn: jedná sa len o niekoľko príkladov, zoznam všetkých hier je príliš dlhý)


: Beat Saber(Viac hráčov, Vive 1, Vive 2)
Na pochopenie jednoduchá no o to zábavnejšia hra, ktorá si získala statisíce fanúšikov ešte pred jej uvedeným na trh. V rytme hudby sa na Vás valia kocky, ktoré musíte mečom správnej farby rozseknúť v udanom smere a popri tom sa musíte uhýbať prekážkam či mínam.


: Half-Life: Alyx(Jeden hráč, Valve Index)
Pravdepodobne najlepšia hra súčasnosti pre virtuálnu realitu. Plnohodnotný titul pre tých náročných, na ktorý fanúšikovia VR čakali niekoľko rokov.


: Deadly Hunter VR  (Viac hráčov, Vive 1, Vive 2, Index)
Akčná lukostreľba s možnosťou hrať viac hráčov súčasne, kde Vám hordy nepriateľov idú po krku. Okrem luku môžete na zem klásť rôzne pasce a zariadenia a tým spomaliť alebo úplne zastaviť postup protivníkov.


: Aeon  (Jeden hráč, Vive 1)
Akčná hra okorenená možnosťou spomaliť čas a využívať pri boji pištole alebo ostré meče (katany).


: Craft Keep VR  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2)
Čo takto premiestniť sa do stredoveku a stať sa kováčom/alchymistom? Budete plniť rôzne zakázky ľudí a postupne odomykať nové zbrane i lektvary.


: Eterninty Warriors VR  (Dvaja hráči, Vive 1, Vive 2)
Akčná frenetická hra proti vlnám rôznych démovov, kde si do boja môžete vziať štít a meč, luk alebo dve palné zbrane. Pri hre dvoch hráčov je možné vziať kombináciu zbraní. Prepracovaná grafika ako aj animácie Vás vtiahnu do boja a už nepustia.


: Fancy Skiing VR  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Index)
Viackrát sme dostali otázku na zimný šport, preto sme do ponuky zaradili aj adrenalínovné lyžovanie. Myšlienka je jednoduchá - dostante sa čo najďalej, pričom sa pokúste uhýbať rôznym prekážkam, na ktoré pri zjazde natrafíte.


: Candy Kingdom  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2)
Keďže k nám občas zavítajú aj deti a chceme, aby si aj ony užili trochu zábavy so zapojením pohybových ovládačov, okrem športových hier máme pre ne aj "akčnú" hru, kde musia z vláčika zostreľovať cukrovinky pomocou zbraní vystreľujúce iné sladkosti :)


: Thrills & Chills - Roller Coasters  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2)
Neskúsiť húsenkovú dráhu vo virtuálnej realite je ako ísť na plaváreň a neísť do vody. Asi nie je potrebné písať, o čom to je. Základom je udržať sa na nohách, alebo si pri páde veľmi neublížiť :)


: Dont't Blink  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2)
Že pre skvelý hororový zážitok nepotrebujete hru s realistickou grafikou, temným prostredím a prepracovaným príbehom svedčí následujúca mini-hra. Ocitnete sa vo väčšej miestnosti rozdelenej pár priečkami a Vašou úlohou je nájsť označené miesto. Zabrániť v tom sa Vám bude pokúšať pár nepriateľov, ktorí sa však pohybujú len ak ich nevidíte. Musíte ich preto mať neustále na očiach a jedinou možnosťou, ako postupovať vpred, je cúvať.


: Bullet Sorrow (demo)   (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Index)
V podstate jednoduchá akcia v peknom grafickom prevedení - rozstrieľajte vlny nepriateľov až k finálnemu bossovi. Po ceste nájdete rôzne strelné zbrane, kryť sa môžete za prekážky v prostredí, prípadne v krízových situáciách spomaľte čas, čím získate nad nepriateľmi výhodu.


: The Lab   (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Index)
Jedná sa o zbierku testovacích mini-hier a miestností (8 + 2 skryté), kde si môžete vyskúšať možnosti virtuálnej reality. Teda, môžete venčiť virtuálneho psíka, zatrielať si z luku alebo z praku, ovládať kozmickú ľod, opravovať robota alebo si len tak zablbnúť v základnom laboratóriu.


: Vanishing Realms  (Jeden hráč, Vive 1)
Pre milovníkov RPG hier tu máme pripravenú jeden z najúspešnejších titulov súčasnosti. Vžite sa do role bojovníka, preskúmajte hrad a jeho okolie, postupne sa vyzbrojte zbraňami (meč, štít, luk, obojručný oštep alebo kladivo, magická palica) a zdolajte nástrahy, ktoré si pre Vás vývojári pripravili.


: Google Earth  (Jeden hráč, Vive 1, Vive 2, Index)
Boli ste niekde na dovolenke a radi by ste sa tam aspoň na chvíľu vrátili? Prípadne plánujete dovolenku a chcete si dopredu pozrieť niektoré miesta, či sa tam oplatí vôbec chodiť? V tom prípade je Google Earth pre Vás. Navštíviť môžete ktorúkoľvek časť sveta (ktorá je prístupná pre verejnosť) a možno si tak aspoň virtuálne splniť dlhoročný sen.


: Rec Room  (Viac hráčov, Vive 1, Vive 2, Index)
Jedna z najoblúbenejších hier súčanosti, ktorá spája ľudí z celého sveta v aktivitách podľa vlastného výberu. Môžete si zahrať rôzne športové hry, zastrielať si v paintballe v tímovej hre alebo skúsiť s partiou kamarátov zdolať krátky príbeh, či už v historickom období s lukom a mečom alebo v budúcnosti s laserovými zbraňami.


: theBlu  (Jeden hráč, Vive1, Vive 2, Index)
Navštívte virtuálny podmorský svet a stretnite tvárou v tvár jeho úžasných obyvateľov.


: DiRT Rally  (Jeden hráč, Index)
Ak máte radi závody - konkrétne rely po prašných cestách, posledný DiRT Rally je pre Vás ako stvorený. Sadnite do pohodlného kresla, nasaďte si Valve Index, chopte sa volantu a rázom sa ocitnete v kabíne závodného auta.
Facebook
 
(c) 2017 VR-TN Trenčín